Prominent & Leading Manufacturer from Bengaluru, we offer 3600l x 120w cm white and black metal legs conference table, 300l x 120w cm white and black metal legs conference table, 180l x 90w cm white and black metal legs conference table and 240l x 120w cm white and black metal legs conference table.
₹ 40977 / Piece Get Latest Price
| Seating Capacity | 10 Seater |
| Shape | Rectangular |
| Leg Type | Metal Legs |
| Features | Modular |
| Top Thickness | 25 mm |
| Warranty | 3 years |
| Shipping time | 10-12 days |
| Brand | CUBICLECRAFT |
| Size | 3600L x 120W cm |
| Top Material | Particle Board |
Minimum order quantity: 2 Piece
₹ 38895 / Piece Get Latest Price
| Seating Capacity | 10 Seater |
| Shape | Rectangular |
| Leg Type | Metal Legs |
| Features | Modular |
| Top Thickness | 25 mm |
| Brand | CUBICLECRAFT |
| Shipping time | 10-12 days |
| Warranty | 3 years |
| Size | 300L x 120W cm |
| Top Material | Particle Board |
Minimum order quantity: 2 Piece
₹ 24452 / Piece Get Latest Price
| Seating Capacity | 10 Seater |
| Shape | Rectangular |
| Leg Type | Metal Legs |
| Features | Modular |
| Top Thickness | 25 mm |
| Warranty | 3 years |
| Shipping time | 10-12 days |
| Brand | CUBICLECRAFT |
| Size | 180L x 90W cm |
| Top Material | Particle Board |
Minimum order quantity: 2 Piece
₹ 35388 / Piece Get Latest Price
| Seating Capacity | 10 Seater |
| Shape | Rectangular |
| Leg Type | A - type Metal leg |
| Features | Modular |
| Top Thickness | 25 mm |
| Brand | Cubiclecraft |
| Room Type | Office |
| Size | 240L x 120W cm |
| Shipping time | 10-12 days |
| Top Material | Particle Board |
Minimum order quantity: 2 Piece
CUBICLECRAFT (Owner)
Cubiclecraft
3/5, Mylasandra Village, Opposite Sneha Sadan Little Brothers Of Jesus, Begur Post, Bangalore South
Bengaluru - 560068, Karnataka, India