Pioneers in the industry, we offer white black partial board round discussion table, white metal leg round discussion table, black partial board round discussion table, classic planked walnut partial board round discussion table, white night grey partial board round discussion table and beverian beech metal leg round discussion table from India.
₹ 8353 / Piece Get Latest Price
| Material | Particle board with laminate and PVC edge banding |
| Table Diameter | 90 cm |
| Usage Area | Living Room, Office |
| Table Height | 75 cm |
| Top Material | Compact Laminate |
| Seating Capacity | 2 Seater |
| Shipping time | 10-12 days |
| Warranty | 3 years |
| Colour | White Black |
| Brand | CUBICLECRAFT |
₹ 8353 / Piece Get Latest Price
| Material | Particle board with laminate and PVC edge banding |
| Table Diameter | 90 cm |
| Usage Area | Living Room, Office |
| Table Height | 75 cm |
| Top Material | Compact Laminate |
| Seating Capacity | 2 Seater |
| Colour | White |
| Shipping time | 10-12 days |
| Warranty | 3 years |
| Brand | CUBICLECRAFT |
₹ 8353 / Piece Get Latest Price
| Material | Particle board with laminate and PVC edge banding |
| Table Diameter | 90 cm |
| Usage Area | Office, Living Room |
| Table Height | 75 cm |
| Top Material | Compact Laminate |
| Seating Capacity | 2 Seater |
| Colour | Black |
| Warranty | 3 years |
| Shipping time | 10-12 days |
| Brand | CUBICLECRAFT |
₹ 8353 / Piece Get Latest Price
| Material | Particle board with laminate and PVC edge banding |
| Table Diameter | 90 cm |
| Usage Area | Living Room, Office |
| Table Height | 75 cm |
| Top Material | Wood |
| Seating Capacity | 2 Seater |
| Brand | CUBICLECRAFT |
| Shipping time | 10-12 days |
| Warranty | 3 years |
| Colour | Planked Walnut |
₹ 8353 / Piece Get Latest Price
| Material | Particle board with laminate and PVC edge banding |
| Table Diameter | 90 cm |
| Usage Area | Living Room, Office |
| Table Height | 75 cm |
| Top Material | Compact Laminate |
| Seating Capacity | 2 Seater |
| Brand | CUBICLECRAFT |
| Shipping time | 10-12 days |
| Warranty | 3 years |
| Colour | White Night Grey |
₹ 8353 / Piece Get Latest Price
| Material | Particle board with laminate and PVC edge banding |
| Table Diameter | 90 cm |
| Usage Area | Office, Living Room |
| Table Height | 75 mm |
| Top Material | Wood |
| Seating Capacity | 2 Seater |
| Brand | CUBICLECRAFT |
| Warranty | 3 years |
| Shipping time | 10-12 days |
| Colour | White |
₹ 8353 / Piece Get Latest Price
| Material | Particle board with laminate and PVC edge banding |
| Table Diameter | 90 cm |
| Usage Area | Office, Living Room |
| Table Height | 75 cm |
| Top Material | Wood |
| Seating Capacity | 2 Seater |
| Brand | CUBICLECRAFT |
| Shipping time | 10-12 days |
| Warranty | 3 years |
| Colour | Wenge Brown |
₹ 8353 / Piece Get Latest Price
| Material | Particle board with laminate and PVC edge banding |
| Table Diameter | 90 cm |
| Usage Area | Office, Living Room |
| Table Height | 75 cm |
| Top Material | Wood |
| Seating Capacity | 2 Seater |
| Colour | Ice bedeck |
| Warranty | 3 years |
| Shipping time | 10-12 days |
| Brand | CUBICLECRAFT |
CUBICLECRAFT (Owner)
Cubiclecraft
3/5, Mylasandra Village, Opposite Sneha Sadan Little Brothers Of Jesus, Begur Post, Bangalore South
Bengaluru - 560068, Karnataka, India