We are a leading Manufacturer of 3600l x 120w cm frosty white conference table, 300l x 120w cm frosty white conference table, 180l x 90w cm frosty white conference table and 240l x 120w cm frosty white conference table from Bengaluru, India.
₹ 40977 / Piece Get Latest Price
| Seating Capacity | 6 Seater |
| Top Material | Particle Board |
| Shape | Rectangular |
| Leg Type | A - type Metal leg White Powder Coating 50x50mm Thick Pipe. |
| Product Feature | Single color particle board 25mm Thick |
| Shipping time | 10-12 days |
| Warranty | 3 years |
| Size | 3600L x 120W cm |
| Room Type | Office |
| Colour | Frosty white |
| Brand | Cubiclecraft |
₹ 38895 / Piece Get Latest Price
| Seating Capacity | 4 Seater |
| Top Material | Particle Board |
| Shape | Rectangular |
| Leg Type | A - type Metal leg White Powder Coating 50x50mm Thick Pipe. |
| Product Feature | Single color particle board 25mm Thick |
| Shipping time | 10-12 days |
| Warranty | 3 years |
| Size | 300L x 120W cm |
| Room Type | Office |
| Colour | Frosty white |
| Brand | Cubiclecraft |
₹ 24452 / Piece Get Latest Price
| Seating Capacity | 4 Seater |
| Top Material | Particle Board |
| Shape | Rectangular |
| Leg Type | A - type Metal leg White Powder Coating 50x50mm Thick Pipe. |
| Brand | Cubiclecraft |
| Colour | Frosty White |
| Room Type | Office |
| Size | 180L x 90W cm |
| Warranty | 3 years |
| Shipping time | 10-12 days |
| Product Feature | Single color particle board 25mm Thick |
Minimum order quantity: 3 Piece
₹ 35388 / Piece Get Latest Price
| Seating Capacity | 4 Seater |
| Top Material | Particle Board |
| Shape | Rectangular |
| Leg Type | A - type Metal leg White Powder Coating 50x50mm Thick Pipe. |
| Product Feature | Single color particle board 25mm Thick |
| Shipping time | 10-12 days |
| Warranty | 3 years |
| Size | 240L x 120W cm |
| Room Type | Office |
| Colour | Frosty white |
| Brand | Cubiclecraft |
CUBICLECRAFT (Owner)
Cubiclecraft
3/5, Mylasandra Village, Opposite Sneha Sadan Little Brothers Of Jesus, Begur Post, Bangalore South
Bengaluru - 560068, Karnataka, India