Offering you a complete choice of products which include 3600l x 120w cm dark walnut conference table, 300l x 120w cm dark walnut conference table, 180l x 90w cm dark walnut conference table and 240l x 120w cm dark walnut conference table.
₹ 45312 / Piece Get Latest Price
| Seating Capacity | 12 Seater |
| Top Material | Particle Board |
| Shape | Rectangular |
| Leg Type | Metal Legs |
| Brand | Cubiclecraft |
| Colour | Dark walnut |
| Room Type | Office |
| Size | 3600L x 120W cm |
| Product Feature | Full-Size Table Dual Color Combination of Dark walnut & Black 25mm Thick |
| Warranty | 3 years |
| Shipping time | 10-12 days |
₹ 41556 / Piece Get Latest Price
| Seating Capacity | 12 Seater |
| Top Material | Particle Board |
| Shape | Rectangular |
| Leg Type | Metal Legs |
| Brand | Cubiclecraft |
| Colour | Dark walnut |
| Size | 300L x 120W cm |
| Room Type | Office |
| Warranty | 3 years |
| Shipping time | 10-12 days |
| Product Feature | Full-Size Table Dual Color Combination of Dark walnut & Black 25mm Thick |
₹ 26308 / Piece Get Latest Price
| Seating Capacity | 12 Seater |
| Top Material | Particle Board |
| Shape | Rectangular |
| Leg Type | Metal Legs |
| Brand | Cubiclecraft |
| Colour | Dark Walnut |
| Room Type | Office |
| Size | 180L x 90W cm |
| Warranty | 3 years |
| Shipping time | 10-12 days |
| Product Feature | Full-Size Table Dual Color Combination of Dark walnut & Black 25mm Thick |
₹ 37955 / Piece Get Latest Price
| Seating Capacity | 12 Seater |
| Top Material | Particle Board |
| Shape | Rectangular |
| Leg Type | Metal Legs |
| Colour | Dark Walnut |
| Room Type | Office |
| Brand | Cubiclecraft |
| Warranty | 3 years |
| Size | 240L x 120W cm |
| Shipping time | 10-12 days |
| Product Feature | Full-Size Table Dual Color Combination of Dark walnut & Black 25mm Thick |
Minimum order quantity: 3 Piece
CUBICLECRAFT (Owner)
Cubiclecraft
3/5, Mylasandra Village, Opposite Sneha Sadan Little Brothers Of Jesus, Begur Post, Bangalore South
Bengaluru - 560068, Karnataka, India