Prominent & Leading Manufacturer from Bengaluru, we offer 3600l x 120w cm carrara marble conference table, 300l x 120w cm carrara marble conference table, 240l x 120w cm carrara marble conference table and 180l x 90w cm carrara marble conference table.
₹ 40977 / Piece Get Latest Price
| Seating Capacity | 10 Seater |
| Top Material | Particle Board |
| Shape | Rectangular |
| Leg Type | A - type Metal leg Black Powder Coating 50x50mm Thick Pipe. |
| Product Feature | Single color particle board 25mm Thick |
| Shipping Time | 10-12 days |
| Warranty | 3 years |
| Size | 3600L x 120W cm |
| Room Type | Office |
| Colour | Carrara marble |
| Brand | Cubiclecraft |
₹ 38895 / Piece Get Latest Price
| Seating Capacity | 10 Seater |
| Top Material | Particle Board |
| Shape | Rectangular |
| Leg Type | A - type Metal leg Black Powder Coating 50x50mm Thick Pipe. |
| Product Feature | single color particle board 25mm Thick |
| Shipping time | 10-12 days |
| Warranty | 3 years |
| Room Type | Office |
| Colour | Carrara marble |
| Brand | Cubiclecraft |
| Size | 300L x 120W cm |
₹ 35388 / Piece Get Latest Price
| Seating Capacity | 10 Seater |
| Top Material | Particle Board |
| Shape | Rectangular |
| Leg Type | A - type Metal leg Black Powder Coating 50x50mm Thick Pipe. |
| Product Feature | Single color particle board 25mm Thick |
| Shipping time | 10-12 days |
| Warranty | 3 years |
| Room Type | Office |
| Colour | Carrara marble |
| Brand | Cubiclecraft |
| Size | 240L x 120W cm |
₹ 24452 / Piece Get Latest Price
| Seating Capacity | 10 Seater |
| Top Material | Particle Board |
| Shape | Rectangular |
| Leg Type | A - type Metal leg Black Powder Coating 50x50mm Thick Pipe |
| Brand | Cubiclecraft |
| Colour | Carrara Marble |
| Room Type | Office |
| Size | 180L x 90W cm |
| Warranty | 3 years |
| Shipping time | 10-12 days |
| Product Feature | Single color particle board 25mm Thick |
CUBICLECRAFT (Owner)
Cubiclecraft
3/5, Mylasandra Village, Opposite Sneha Sadan Little Brothers Of Jesus, Begur Post, Bangalore South
Bengaluru - 560068, Karnataka, India